Otsid hitte või kindlat žanrit? Tahad, et sul oleks eriline mix või täiesti personaalne programm? Mood pakub sinu brändi ja eelarve jaoks täiuslikku muusikalahendust koos tarnevalikutega, mis vastavad sinu ettevõtte vajadustele.

CORE MUSIC

Muusika Võim #1 taustamuusika valik väikeettevõtetele ja piirkondlikele brändidele. Tutvu enam kui 160 kataloogiprogrammiga, mis on professionaalselt loodud igale sihtrühma ja tööstuse vajadusi silmas pidades.

SINU JAOKS KOHANDATUD MUUSIKA

Sinu signatuurheli. Tee koostööd professionaalse muusikadisaineriga ja tööta välja oma ainulaadne heliriba. Loo järjepidev ja kokkusobiv kogemus igasse oma asupaika üle maailma.

Tööta koos meisterliku muusikadisaineriga ja koosta sinu jaoks kohandatud signatuuresitusloend, mis peegeldab sinu ainulaadset brändi.

Mood Mix

Võta juhtimine üle Mood Mixi voogesituslahenduse abil, mis on täielikult litsentseeritud ja välja töötatud spetsiaalselt väikeettevõtete jaoks. Naudi võrgujuurdepääsu kogu meie programmide kataloogile ja lisa oma esitusloendile isikupära meie võrguliidese ja mobiilirakenduse kaudu. Uut riistvara pole vaja.

MOOD MIX PRO

Valdkonna usaldusväärseim muusika voogesituslahendus. Kasuta kõiki Mood Mixi funktsioone ja eeliseid, mis tulevad kaasa kommertskasutuseks loodud StreamingPlusTM platvormiga. Varustame sind seadmega ja eelpuhverdame sinu muusika, et kuulamiskogemus oleks veatu. Mood Mix Pro muudab muusika voogesituse lihtsaks ja taskukohaseks.

KOHANDATUD ELEMENDID

Muusika, mis sobib sinu brändi ja sinu eelarvega. Kohandatud muusika sinu äri jaoks. Professionaalselt kujundatud. Väikeettevõtetele kohandatud hinnad ja individuaalne muusika-alane konsultatsioon. Kõikidele, kes otsivad parimat tehingut.

Ei ole vahet, kas edastad uusimaid pakkumisi, tuletad klientidele meelde oma lahtiolekuaegu või kutsud neid oma Facebooki lehte külastama – Mood Messaging Solutions teeb sinu brändi häälest kliendikogemuse võimsa osa.

KÕNEJÄRJEKORD

Kasuta kõnejärjekorra võimalusi maksimaalselt ära. Muudame kõnejärjekorraturunduse sinu jaoks tõhusaks, lihtsaks ja taskukohaseks. Vähenda katkestatud kõnede arvu, kaasa kliente ja loo võimsalt professionaalne mulje kõnejärjekorra muusika ja sõnumside abil.

KAUPLUSESISENE SÕNUMSIDE

Too ostjatega suhtlemiseks kokku suunatud taustasõnumid ja õige muusika. Loo oma kaubamärki toetav kanal, mille üle sul on täielik kontroll ja mis aitab sul mõjutada ostukohas tehtavaid otsuseid.

HÄÄLETALENDI TEENUSED

Kogenud talent. Värskenda oma automaatkeskjaamasüsteemi, lisa oma videotele professionaalselt peale loetud tekst, suurenda oma helisõnumite toimejõudu ja palju muud.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Tõsta oma kliendikogemust helilahenduste abil. Võta meiega ühendust juba täna.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>