MUUSIKA SINU ÄRILE

ROHKEM LAULE. ROHKEM VALIKUID. ILMA VAEVATA.

MOOD ERILISUS 

Otsid hitte või konkreetset žanri? Vajad spetsiaalset mix’i või just sinu jaoks kohandatud programmi? Mood on sinu brändi ja eelarve jaoks täiuslik muusikalahendus, pakkudes rohkeid võimalusi, vastamaks sinu ettevõtte vajadustele.

  • Maailma suurim litsentseeritud muusika varamu
  • Muusikatööstuse professionaalide poolt disainitud esitlusloendid (mitte algoritmide poolt)
  • Kogu sisu on mõeldud äriliseks kasutamiseks
  • Lai valik edastusvõimalusi
  • Paindlikud makseviisid
  • Kohapealne teenindus ja tehniline tugi

 

 

 

 

 

 

 

Mood Mix

Võtke juhtimine üle Mood Mix’i abil, mis on voogesituse muusikalahendus, täielikult litsentseeritud ning spetsiaalselt väikeettevõtete jaoks. Saate nautida juurdepääsu meie kõikidele muusika esitlusloenditele ning isikupärastada oma mix’e meie võrguliidese või mobiilirakenduse kaudu. Uut riistvara ei ole vaja.

Mood Mix - Music for Business
Music for Business - Mix Pro Desktop

Mood Mix Pro

Valdkonna maailma kõige usaldusväärsem muusika voogesitus lahendus. Saate kasutada kõiki Mood Mix’i funktsioone ja eeliseid, mida edastatakse meie äriklassi StreamingPlusTM platvormi kaudu. Pakume teile seadme, kus teie muusika on eelpuhverdatud, tagamaks veatu kuulamiskogemuse. Mood Mix Pro muudab muusika voogesituse lihtsaks ja taskukohaseks.

MUUSIKALINE HELITAUST

Saa osa #1 taustamuusika lahendusest maailmas, mis on loodud väikeettevõtetele ja kohalikele brändidele. Meie valikus on rohkem kui 160 professionaalselt kujundatud muusika esitlusloendit iga kuulaja ja valdkonna jaoks.

KOHANDATUD ELEMENDID

Muusika teie brändi ja eelarve sobitamiseks.. Kohandatud muusika ärile. Professionaalselt disainitud. Väikeettevõtete hinnakujundus ja isikupärastatud muusika konsultatsioon. Neile, kes tahavad parimat tehingut.

KOHANDATUD MUUSIKA

Teie signatuurheli.Asuge professionaalse muusikadisaineriga partnerlusse, et arendada oma ainulaadset heliriba. Saate luua järjepideva kogemuse igas oma asupaigas üle maailma.

Töötage kõrvuti spetsiaalse Music Designeri eksperdiga, et koostada signatuuri kohandatud muusika esitusloend, mis on teie brändi ainulaadne peegeldus.

Interneti-põhistest seadmetest ja muusika voogesitusest satelliidile ja CD-le on meie muusika kohaletoimetamise tehnoloogia loodud teie vajadustele vastavaks. Sõltumata sellest, kuidas te oma muusikat soovite, pakub Mood teie jaoks mõeldud paindlike, usaldusväärseid ja uuenduslikke platvorme, mis on spetsiaalselt loodud äriotstarbel kasutamiseks.

MUUSIKA EDASTAMISTEHNOLOOGIA

MUUSIKA EDASTAMISTEHNOLOOGIA

TÄIELIKULT litsentseeritud

Valige rohkem kui 160 professionaalse kujundusega programmi, taskukohaste voogesitussuvandite ja kohandatud esitusloendite hulgast. Kõik 100% reklaamivabad ja täielikult litsentseeritud äritegevuse jaoks.

ELEVATE THE CUSTOMER EXPERIENCE

Elevate the experience and get the peace of mind you deserve with Mood. Contact us today to learn more.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>