MOOD:ÄRI MUUSIKA LAHENDUSED

160+ PROFESSIONAALSELT VÄLJATÖÖTATUD PROGRAMMI, MIDA TOETAB MAAILMA SUURIM FONOTEEK

Muusika võim on universaalne. Iga äri on aga erinev. Seetõttu pakub Mood ärilahenduste jaoks taustamuusikat, mis sobib iga brändi või eelarvega. Koge omal käel, millist meelerahu pakuvad meie Core programmi lahendused – nii väikeettevõtete kui ka piirkondlike brändide eelistatuim valik.

VValime koostöös programmid, mis väljendavad sinu brändi kõige paremini ja sobivad sinu klientuuri eelistustega. Saad valida 160+ eksklusiivse, professionaalselt väljavalitud ärimuusika programmi vahel, mis on kõik loodud laiahaardelise publiku ja valdkondade jaoks ning mida toetab maailma suurim muusikakogu.

  • Rohkem muusikapalu, vähem kordust
  • Täielikult litsentseeritud ja äriotstarbeliseks kasutamiseks läbivaadatud.
  • 100% reklaamivaba ja ilma kolmanda osapoole katkestusteta
  • Sujuvalt edastatud ja uuendatud

 

TEHNOLOOGIA

  • Kindlad ja usaldusväärsed muusika kohaletoimetamise valikud
  • Valige Interneti muusika voogesituse, satelliidi – või plaadiedastuse vahel
  • Muusika integreerimine kauplusesisesesse sõnumivahetuse rakendusse oma kaubamärgiga raadiovõrgu loomiseks
  • Installeeri ise või vali professionaalne installeerimine
  • Saadaolevad helisüsteemipaketid ja versiooniuuendused
MUUSIKA EDASTAMISTEHNOLOOGIA

Olgu selleks interneti-põhised seadmed või muusika voogesitus satelliidile ja CD-le, meie muusika kohaletoimetamise tehnoloogia vastab alati sinu vajadustele. Mood pakub paindlikke, usaldusväärseid ja uuenduslikke platvorme, mis on spetsiaalselt loodud äriotstarbel kasutamiseks.

MOOD HALDUSPLATVORM

Soovid rohkem kontrolli oma muusika üle? Pole probleemi! Meie veebipõhine muusika ja üldise sõnumside sisuhaldussüsteem võimaldab sul hallata muusikat ja sõnumsidet. Logides meie turvalise portaali kaudu sisse, saad hõlpsalt hallata esitusloendeid firma, piirkonna või kaupluse tasemel, luua muusikat ja sõnumsidega päevaplaane, programmeerida oma seadmeid kaugjuhtimise abil ning blokeerida neid laule ja esitajaid, mida sa ei soovi mängida.

Turvalisus

Parooliga kaitstud portaal säilitab sinu kontoteabe ja sätete turvalisuse. Lisaks saad valida, kes omab sinu asutuses juurdepääsu.

Paindlikkus

Vaikeplaneering tagab, et sinu muusika mängib nädalast nädalasse. Loo ajastusgraafikud erisündmuste ja pühade jaoks. Tänu duaalsetele sõltumatutele tsoonidele saad oma ettevõtte sees luua erinevaid kogemusi.

Skaleeritavus

Halda kõiki oma organisatsiooni seadmeid ühelt kontolt. Mitme sõnumi üleslaadimine ja paindlik rühmitamine võimaldavad sõnumite tõhusat planeerimist.

Läbipaistvus

Sirvi kõiki oma programmides leiduvaid laule ja esitajaid. Loe sõnumeid. Vaata ja kinnita oma muusika – ja sõnumiajakavad.

Aruandlusvõimalused

Saate käivitada kõigi oma seadmete aruandeid, pakkuda sõnumside tõendamist, kinnitada võrguühenduvust ja muud.

Näidised

‘90s Alternative Rock

by ‘90s Alternative Rock | Foo Fighters, Soundgarden, Nirvana, Hole, Garbage, Beastie Boys, Alice In Chains, Portishead, Bjork, Oasis

Country Music One

by Country Hits from the ‘90s to Today | George Strait, Alabama, Garth Brooks, Reba McEntire, Alan Jackson, Tim McGraw, Merle Haggard, Faith Hill, Ronnie Milsap, Randy Travis

Adult Contemporary

by Current Adult Contemporary Hits | Andy Grammer, Taylor Swift, Echosmith, Ed Sheeran, Hozier, Colbie Caillat, Sam Hunt, Kelly Clarkson, X Ambassadors, KT Tunstall

Hot R&B

by Hot R&B | Musiq Soulchild, Robin Thicke, R. Kelly, Luther Vandross, Beyoncé, Whitney Houston, Mary J. Blige, Rahsaan Patterson

Juhtumianalüüsi tulemused

Kaasa kliente. Kasvata oma äri.

Growler USA

Lisateabe saamiseks Moodi helilahenduste kohta võtke meiega ühendust

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>