MOOD:MIX PRO

MUUSIKA VOOGEDASTUS ÄRILE

Mood Mix Pro annab kontrolli oma ettevõtte muusika üle sinu kätesse. Loo oma kohandatud muusikamix ja isikupärasta taustamuusikat ühe nupuvajutusega. Mix Pro on muusika voogesitus, mis on loodud spetsiaalselt ärirakenduste jaoks.

EKSKLUSIIVNE HYBRID STREAMINGPLUS ™ TEHNOLOOGIA

Sinu muusikavoog on eelpuhverdatud ja salvestatud meie seadmesse veatu kuulamiskogemuse pakkumiseks.

SPETSIAALSELT ÄRILE DISAINITUD

Täielikult litsentseeritud kommertskasutuseks ilma reklaamide või katkestusteta. Juurdepääs miljonitele lauludele, mis on kontrollitud laulusõnade ja sisuga.

LIHTNE KASUTADA

Intuitiivsed juhtelemendid, mis on loodud ärikasutajatele. Täpsemaid tehnilisi oskusi pole vaja. Logi sisse, vali oma lemmikmuusika ja klõpsa nuppu Esita.

KOHANDATAV

Kasuta oma mix’i reguleerimiseks meie eksklusiivset Mood Mix’i tahvlit. Valiku viimistlemiseks saad laule nii lemmikute hulka lisada kui ka blokeerida.

PAINDLIK AJASTAMINE

Erinevat tüüpi muusika eri kellaaegadel? Pole probleemi. Mood Mix Pro abil saad salvestada erinevaid mix’e ja muuta lihtsalt nende esitamise ajastust.

SOTSIAALNE JA MOBIILE SUHTLUS

Mood Mix Pro pakub suurepäraseid sotsiaalseid ja interaktiivseid mobiilseid funktsioone. Anna oma klientidele sõna „Mood Social Mixi” abiga. Kas soovid rohkem õppida? Kliki allolevat linki.
Võtke meiega ühendust

VALI. ISIKUPÄRASTA. AJASTA. KORDA.

music streaming for business

MIX’ID

Taustamuusika, energiline tähelepanu tõmbav muusika või midagi vahepealset. Loo nii palju mix’e kui tahad ja muuda neid millal tahad.

business music streaming

PRAEGU MÄNGIB

Meie intuitiivne kasutajaliides annab sulle täieliku kontrolli. Vaata, milline laul, esitaja ning album praegu mängivad. Kasuta meie seadeid, et oma Mix’i isikupärastada ning oma heli viimistlemiseks laule lemmikute hulka lisada või blokeerida.

Mood Mix Pro

AJAKAVAD

Saad luua täielikult personaalse muusikakogemuse, ajastades oma mix’id õigele päevale ja kellaajale.