MOODDigiekraanid

LAHUTA MEELT.

JAGA INFOT.

MÜÜ ROHKEM.

Isikupärastatud digitaalsest ekraanihaldustarkvarast originaalse sisu, digitaalsete promo-tahvlite, videoseinte, kioskite ja puuteekraanideni – Moodi visuaallahendused loovad sinu ettevõtte kliendi silmis uueks..

digital signage, electronic signage, digital sign software
MIKS VALIDA DIGITAALNE INFOEKRAAN?

Reklaami. Informeeri. Lahuta meelt. Võimalused on lõputud! Moodi digitaalsed infoekraanid pakuvad imelisi tulemusi. Tõelise täisteenuse osutajana pakume täielikku süsteemikujundust, tarkvara, riistvara, sisu, teenust ja tuge. Töökindlus ja mugavus on ainult koostöö algus.

  • PARIMAD VALIKUD IGALE SUURUSELE JA ULATUSELE
  • PROFESSIONAALSED MALLID IGALE RAKENDUSELE
  • TEENUSEPAKETI SISU ARENDAMINE JA HALDAMINE
  • KASUTAJASÕBRALIK DIGIEKRAANIDE TARKVARA
  • PROFESSIONAALNE DISAIN, INSTALLEERIMINE JA HOOLDUS
digital signage, electronic signage, digital sign software

LIHTNE SISUHALDUS

Moodi digiekraanide tarkvarasüsteemid pakuvad kiiret, töökindlat ja hõlpsasti kasutatavat võrgusisu haldusplatvormi. Professionaalsed digiekraanimallid aitavad sul luua professionaalset sisu – saad lennult ajastada ja muuta sisu ühes kohas või kogu võrgus. Loo erieesmärgilisi kampaaniaid, mis toovad sulle võimsaid tulemusi!

Mood TV

Kõrvalda konkureerivad reklaamid, lahuta klientide meelt ja juhi müüki. Kuva märgistatud sisu koos populaarsete lühitelevisiooni programmidega. Mood TV on taskukohane lahendus, mis annab ohjad sinu kätte.

digital signage, digital sign software

TV Pass Thru

Digiekraanide kombineerimine kommertstelevisiooniga on hübriidvisuaalne lahendus, mis pakub meelelahutust sinu klientidele ja müügikasvu sulle – kõike seda ühe ekraani abil. Teavita, hari ja reklaami märgistatud ekraanimallide abil, mida kuvatakse teleprogrammide kõrvale või otsusta paari lihtsa klõpsu abil täisekraanvaliku kasuks.

DIGITAALSED MENÜÜTAHVLID

Mood pakub mitmekülgset digiekraanide tarkvaralahenduste komplekti, sh ka auhinnatud graafika ja CGI animatsiooniga digitaalseid menüütahvleid, mis panevad sinu menüü klientide jaoks elama. Dünaamilise sisuga ekraanid reklaamivad suure kasumimarginaaliga tooteid, tõstavad esile hooajalisi tooteid ja suurendavad impulsostude tegemist maksimaalse kasumlikkuse saavutamiseks. Klõpsa allpool, kui soovid teada saada, kuidas Moodi digitaalsed menüütahvlid aitavad sinu restorani müüki suurendada ja kliendikogemust muuta.

video walls, digital signage, digital sign software

VIDEOSEINAD

Too üllatusfaktor oma ärisse ja loo oma klientidele kogemus, mida nad kunagi ei unusta. Soovid mitme ekraaniga plaatkuvareid, suuri üksikkuvarisüsteeme või vahepealset lahendust? Moodi abil saad luua unustamatu mulje, seda ka riist- ja tarkvara ning installeerimise tasemel. Vii oma sõnum Moodi videoseinte abil kaugemale!

Kontaktandmed

Pane digiekraanide jõud oma ettevõtte heaks tööle. Moodi visuaallahenduste kohta lisateabe saamiseks võta meiega ühendust juba täna.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>