MOOD: ILUSALONG ja SPA

MEELDEJÄÄV KOGEMUS TOOB KLIENDID TAGASI

Korduskülastused. Maksimaalsed soovitused. Minimaalsed kulutused.

Mood pakub taskukohaseid ja usaldusväärseid lahendusi, sealhulgas professionaalselt koostatud ilusalongi muusikat, digiekraanide lahendusi ja palju muud. Tänu nendele võtad vastu rohkem broneeringuid ning pakud oma klientidele erakordset kogemust, mida nad alati kiidavad.

DIGIEKRAANID

Täiusta salongi keskkonda, reklaami oma pakkumisi, võlu kliente ja palju enamat. Kasutajasõbralik veebiportaal aitab hallata sisu kellaajalist ja hooajalist ajastamist ning teha kiireid muudatusi mõne lihtsa klõpsuga.
Lisateave

ILUSALONGI MUUSIKA

100% litsentseeritud ja reklaamivaba ilusalongimuusika. Vali 160 + põhimuusikaprogrammi, kohandatud esitusloendi ja voogesituse vahel, millel on isikupärastatud juurdepääs miljonitele muusikapaladele – kõik selle on loonud ekspertidest muusikakujundajad, et edastada sinu unikaalset brändipilti.
Lisateave

HÄÄLSÕNUMID

Võimenda oma brändi häält. Kasuta kõnejärjekorda info jagamiseks ja halda kõnesid tajutava ooteaja vähendamiseks. Salongisisest sõnumsidet kasutades pakud klientidele ostuinspiratsiooni ja seod reklaamid taustamuusikaga.
Lisateave

LÕHN

Vali sobiv aroom oma salongi brändipildi tugevdamiseks ja meeldejääva kliendikogemuse loomiseks rohkem kui 1600 ergutava lõhna hulgast. Meie lahendused hõlmavad mis tahes suurusega pindasid vahemikus 45 – 9 300 ruutmeetrit.
Lisateave

WIFI- JA MOBIILILAHENDUSED

Paku klientidele interaktiivseid ja mugavaid kogemusi, mida nad ootavad. Leia klientuuriga side läbi muusika ja tee eripakkumisi läbi Social Mixi. Paku lisamugavusi ja kogu väärtuslikku kliendiinfot Mood WiFi abil.
Lisateave

HELI- JA AUDIOVISUAALSÜSTEEMID

Paku meeldivat külastuskogemust soodsate ja kvaliteetsete helisüsteemilahendustega mis tahes suuruse ja eelarve jaoks. Naudid ekspertpaigaldust ning usaldusväärset kohalikku teenust, mida pakuvad tipptasemel salongide audiovisuaalsüsteemide kujundajad.
Lisateave

Võta lahenduste kohta lisateabe saamiseks Moodiga ühendust.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>