MOOD:MIX

VOOGESITUS ÄRILE. UUENDUSLIK. USALDUSVÄÄRNE.
LIHTNE KASUTADA.

Haara kontroll oma muusika üle Mood Mix’iga. Loo oma personaalne muusikamix ja viimistle taustamuusikat ühe nupuvajutusega. Mood Mix muudab muusika voogesituse lihtsaks, lõbusaks ja taskukohaseks.

MILLEKS JUST MOOD MIX?

LOODUD JUST ÄRIOTSTARBEKS

Täielikult litsentseeritud kommertskasutuseks ILMA reklaamide ja katkestusteta. Juurdepääs miljonitele muusikapaladele, kontrollitud sisu ja laulusõnadega, mis on äriotstarbeliseks kasutamiseks sertifitseeritud.

LIHTNE KASUTADA

Intuitiivsed juhtelemendid, mis on loodud ärikasutajatele. Täpsemaid tehnilisi oskusi pole vaja. Logi sisse, vali oma lemmikmuusika ja klõpsa nupul Esita.

TASKUKOHANE

Uut riistvara pole vaja. Võta oma arvuti või tahvelarvuti, ühenda see helisüsteemiga ja alusta kuulamist.

KOHANDATAV

Kasuta oma mix’i kohandamiseks meie eksklusiivset Mood Mix’i tahvlit. Valiku viimistlemiseks saad laule kas lemmikute hulka lisada või blokeerida.

PAINDLIK AJASTUS

Erinevat sorti muusikat eri kellaaegadel? Pole probleemi. Mood Mix võimaldab sul salvestada erinevaid mix’e ja muuta nende eri aegadel esitamise lihtsaks.

TÄIELIKULT LITSENTSEERITUD

Oleme uhked, et pakume rohkem litsentseeritud muusikapalu kui ükski teine pakkuja. Naudi meelerahu, mida vaid Mood Mix pakub. Muusika litsentsimise kohta lisateabe saamiseks klõpsa SIIN.

Streaming Music for Business

SUHTLE MIX PRO ABIL

Mood Mix Pro abil saad pakkuda parimat kogemust ja klientidega suhelda. Tänu me eksklusiivsele HYBRID STREAMINGPLUS ™ tehnoloogiale puhverdab see me ärilahenduse voogesitusmuusika ning talletab selle meie seadmes, et pakkuda veatut kuulamiskogemust.

Mix Pro pakub ka suurepäraseid sotsiaalseid ja interaktiivseid mobiilseid funktsioone. Anna klientidele võimalus lugude järjekorda Social Mixi abil muuta. Paku võimalust kasutada maailma populaarseimat laulu identifitseerimise rakendust, et suunata põnevat mobiilset infot otse klientide telefonidesse Shazam In-Store’i abiga. Muusika tulevik on käes koos Mood Mix Pro’ ga.

Kas soovid rohkem infot?

“„Mood Mix Pro ja Social Mix on meie ettevõtte jaoks ideaalsed muusikalahendused. Meil on nüüd ligipääs imelisele muusikale, mida saame ise järjestada. Me saame neid personaalseid esitusloendeid hõlpsasti ajastada vastavalt eri päevadele või kellaaegadele, mis kattuksid külastusaegadega. Seda on lihtne kasutada ja meie klientidele meeldib Social Mix'i funktsioon. Nad saavad muusikaelamusest osa ja võivad oma sisemise DJ valla päästa

Corey Matthews

Corey Matthews, Asejuhataja, Growler USA, Austin.

MOOD:MOOD MIX JUHTPANEEL

VALI. ISIKUPÄRASTA. AJASTA. KORDA.

music streaming for business

MIX’id

Loo nii palju mix’e kui soovid ja muuda neid millal tahes.

business music streaming

PRAEGU MÄNGIB

Meie intuitiivne kasutajaliides annab sulle täieliku kontrolli. Vaata, milline laul, esitaja ja album parajasti mängivad. Kasuta meie liugureid, et oma valikut isikupärastada ja laule kas lemmikute hulka lisada või blokeerida.

Mood Mix Pro

AJASTAMINE

Saad luua täielikult personaalse muusikakogemuse, ajastades oma mix’e õigeks päevaks ja kellaajaks.

Moodi helilahenduste kohta lisainfo saamiseks võta meiega ühendust

indrek.rebane@citytv.ee

+372 5191 0570