MOOD: Äritegevuseks kohandatud muusika

SINU BRÄNDI HELIMAASTIK

KUJUNDATUD LUGU LOO HAAVAL. MEISTERLIKE DISAINERITE TOEL.

Tööta koos pühendunud muusikadisani eksperdiga, et luua oma brändile ainuomase signatuuriga muusikaprogramm. Meie ülidetailne kohandamistase võimaldab sul luua tugevamaid brändiühendusi ja suhelda klientidega isiklikumal ja emotsionaalsemal tasemel.

KUIDAS SEE KÄIB?

Viime sind kokku meisterliku muusikadisaineriga, kes õpib tundma sinu brändi ainulaadseid vajadusi, isiksust, kliendibaasi ja kauplusesisest atmosfääri.

Olles sinu brändist põhjalikult aru saanud, töötame välja sinu jaoks kohandatud muusikaprogrammi, mis põhineb tööstusharu suurimal fonoteegil, meie aastatepikkusel brändikogemusel ja sügaval kirel muusika vastu. Seejärel lihvime esitusloendi sinu jaoks täielikult korda, veendudes, et see oleks sinu jaoks ideaalne.

  • Konsultatiivteenused meie professionaalsetelt muusikadisaineritelt
  • Kohandatud muusika esitusloend koos laulusõnade ja sisuga, mis on täielikult litsentseeritud kommertskasutuseks ja 100% katkestuste vaba
  • Iga-aastane programmi korrigeerimine, et kohanduda sinu äri muutuvate vajadustega
  • Võrguhaldus, ajastamine ja automaatsed värskendused
  • Sujuv edastus ja värskendus

 

TEHNOLOOGIA

  • Kindlad ja usaldusväärsed muusika kohaletoimetamise valikud
  • Vali Interneti muusika voogesituse, satelliidi – või plaadiedastuse vahel
  • Integreeri muusika kauplusesisesesse sõnumivahetuse rakendusse, et luua oma kaubamärgiga raadiovõrk
  • Installeeri ise või vali professionaalne installeerimine
  • Saadaolevad helisüsteemipaketid ja versiooniuuendused
MUUSIKAEDASTUSTEHNOLOOGIAD

Interneti-põhistest seadmetest ja muusika voogesitusest satelliidile ja CD-le – meie muusika kohaletoimetamise tehnoloogia on loodud sinu vajadustest lähtuvalt. Mood pakub spetsiaalselt äriotstarbeks loodud paindlikke, usaldusväärseid ja uuenduslikke platvorme, mis ei sõltu sellest, kuidas sa oma muusikat soovid.

MOOD HALDUSPLATVORME

Soovid rohkem kontrolli oma muusika üle? Pole probleemi! Meie veebipõhine muusika ja üldise sõnumside sisuhaldussüsteem võimaldab sul hallata muusikat ja sõnumsidet. Logides meie turvalise portaali kaudu sisse, saad hõlpsalt hallata esitusloendeid firma, piirkonna või kaupluse tasemel, luua muusika ja sõnumside päevaplaane, programmeerida oma seadmeid kaugjuhtimise kaudu ning blokeerida need laulud ja esitajad, keda sa ei soovi esitada.

Turvalisus

Parooliga kaitstud portaal säilitab sinu kontoteabe ja sätete turvalisuse. Lisaks saad otsustada, kes omab sinu organisatsioonis ligipääsu.

Paindlikkus

Vaikeplaneering tagab, et sinu muusika mängib nädalast nädalasse. Loo ajastusgraafikuid erisündmuste ja pühade jaoks. Tänu duaalsetele sõltumatutele tsoonidele saad luua erinevaid kogemusi kogu oma ettevõtte ulatuses.

Skaleeritavus

Halda kõiki oma organisatsiooni seadmeid ühe konto alt. Mitme sõnumi üleslaadimine ja paindlik rühmitamine võimaldavad sõnumite tõhusat planeerimist.

Läbipaistvus

Sirvi kõiki oma programmides leiduvaid laule ja esitajaid. Loe sõnumeid. Vaata ja kinnita oma muusika – ja sõnumiajakavasid.

Aruandlusvõimalused

Lae aruandeid kõikidel seadmetel, paku sõnumside tõendamist, kinnita võrguühenduvust ja muud.

Kliendid, kes meie muusikast on võitnud

Jae – ja tervishoiuteenustest majutus- ja fitnesstööstuse ning paljude teiste tööstusharudeni – sajad globaalselt ja rahvusvaheliselt tunnustatud brändid toetuvad Moodi muusikadisainile. Kas teadsid, et me loome signatuuresitusloendeid rohkemate ettevõtete jaoks kui keegi teine pakkuja? Ja oleme seda teinud juba 83 aastat.

Mood Custom Music Clients

Juhtumianalüüsi tulemused

Kaasa kliente. Kasvata oma äri.

Growler USA

Võta meiega ühendust juba täna ja löö oma bränd Moodi kohandatud muusika abil kõlama!

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>