Mis on Fresh Dental

Fresh Dental asub vaid paari minuti kaugusel Põhja-Carolina osariigis paiknevast Charlotte´i linnast. Praksis on spetsialiseerunud kõikvõimalikele hambahooldusteenustele, alates üldstomatoloogiast kuni kosmeetiliste ja taastusprotseduurideni. Tuginedes enam kui 48aastasele kogemusele, on Dr Amit Ganglani ja tema kolleegide uhkuseks sellise patsiendikogemuse loomine, mis on samaaegselt erakordselt lohutav ja ka väga hariv. Kuigi Moodi poolt pakutud suured nahkdiivanid ja laimirohelised seinad annavad ooteruumile vinge ja ülimoodsa välimuse, on need asjad alles kliendikogemuse alguseks.

Väljakutse

Doktor Ganglani teadis juba enne Fresh Dentali avamist 2015. aastal, et patsientide jaoks tuleb luua läbinisti mugav ja värskendav atmosfäär. Inspireerituna digiekraanidest ja värsketest lõhnadest veterinaariakliinikus, tegi Dr Ganglani uurimistööd selle kohta, kuidas ka tema saaks oma kllinikusse taolise erilise kogemuse luua. Tal ei läinud kaua aega, et leida kohalik pakkuja, kes suudaks ta nägemuse ellu viia: selleks oli Mood.

Meie Moodi TV kohandamisega Tervishoiu lahenduse jaoks, oleme loonud taskukohase, täieliku kaubamärgiga televõrgu, mis on mõeldud ainult Fresh Dentalile.

Lähenemine

Mood kohtus isiklikult Dr Ganglani ‘ga, esitas kõik õiged küsimused ja sai tema eesmärkidest põhjaliku ülevaate. Sealt soovitasime kõikehõlmavat raviplaani, et luua rahustav, järgmise põlvkonna atmosfäär – Core Music, Digitaalne infoekraan ooteruumis ja hambaarsti kabinetis, Lõhn ja Mood Wi-Fi.

Mood’i Visuaalse ja Muuusika Disaini meeskonnad panevad oma pead kokku, et luua värskeid lahendusi Fresh Dentali jaoks. Et sobituda Fresh Dental’i mitmekülgse klientuuriga, aitas muusikadisaini meeskond dr Ganglanil valida 10 Core Music Programmi hulgast, mis sobiks tema praksises loodava energia ja tujuga.

Visual’i eksperdid tegid Fresh Dental’ile mitmesuguseid digitaalekraani lahendusi. Ooteruumi jaoks kujundas ja juurutas Visual Team 4-ekraaniline videoseina kahe erineva diagonaalselt seotud kuvariga. Esimesena komplekt kuvab Fresh Dental TV-d, mis on taskukohane kohandatud lahendus, mis võimendab meie Moodi TV Tervishoiu lahendust, kujutades peresõbralikku TV programmi täismärgistatud L-kujuline ekraanimärgi seespool. Ekraani parempoolses servas kuvatakse pöörlevad pildid koos patsiendi järjekordadega, lingid Fresh Dental ‘i Facebooki lehele ja muule. Ekraani alumises osas kuvatakse reaalajas RSS-kanalid, näiteks sporditulemused, ilmaennustused ja uudised. Et aidata Fresh Dental’il pakkuda oma patsientidele harivat kogemust, kuvatakse videoseinas olevate ekraanide teisele komplektile pöörlevaid hambahoolduse näpunäiteid.

Kuna Fresh Dentali ooteruum asub ostukeskuse vastas, muutub videoseina sisu turundusalase materjali kuvamiseks tööajavälise aja jooksul, mis annab märku Fresh Dental’i kogemusest. Lisaks videoseinale paigaldas Mood Fresh Dental TV-d kõigis viies eksamiruumis, et aidata patsiente meelt lahutada, samal ajal kui hambaarstid oma tööd teostavad. Selle kogemuse täiustamiseks kasutas Mood kogu kontoris ja Mood Wi-Fi-s värskeid, ergutavaid lõhnu, et täiustada kliendi mugavusi, mis on Fresh Dental’i jaoks tähtis.

Tulemus

Mood ületas dr. Ganglani nägemuse ja aitas Fresh Dental’il seda kogemust muuta. Patsientide köitmiseks kasutatakse kogu asutuses visualiseeringuid ning nii patsientidele kui ka töötajatele meeldivad värsked ja klassikalised hitid Fresh Dental ‘i muusikaprogrammides. Lavenderi- ja tsitruselõhn annavad rahustava tunde ning Mood Wi-Fi abil, võib FreshDental pakkuda mugavust, samal ajal kui kogub Facebookis poolehoidu oma brändile.

APärast Mood’iga töötamist rohkem kui aasta on dr Ganglani äärmiselt rahul oma otsusega teha koostööd parima partneriga kliendikogemuse tõstmise alal.

„Miks ma valisin Moodi? See on lihtne. Kvaliteet, teenindus ja mugavus. Töötades hambaravi alal, pean töötama paljude hankijatega, aga Mood teeb asjad lihtsaks. See ühe keskusega teenindus: pood Scent, Taustamuusika, kliendi Wi-Fi teenus, kaubamärgiga televisioon ja digitaalsed ekraanid.”

„Lisaks on mul kohalik kliendihaldur, kes on saadaval, kui ma teda vajan, ja rohkem kui midagi muud, minu poolt Moodi poolt saadud teenused aitavad mul pakkuda tervituslikku ja mugavat atmosfääri, mida mu patsiendid tõesti hindavad. Ma soovitan Moodi väga tervishoiuteenuse pakkujale, kes soovib luua erakordse patsiendi kogemuse.”

DR. AMIT GANGLANI, D.M.D.
FRESH DENTALVERTIKAALNE TURG


Tervishoid

Teeniduspunktid


1

LAHENDUSED


Muusika (Core), Digitaalekraanid,

Fresh Dental TV, Lõhn, Mood WiFi