MOOD:KAUBANDUS

TEKITA KLIENDIS OSTUSOOV

Loo oma brändile kauplemiskogemus, mis pakub püsitulemusi. Õigete visuaalide, helide ja lõhnade abiga saad luua oma klientidega emotsionaalse sideme ning seeläbi innustada neid üha uuesti ostma.

MUUSIKA

Vali kõige uuemate hittide ja paindlike voogesituste seast või loo isiklik esitusloend, mida sinu kliendid kusagil mujal ei kuule. 100% reklaamivaba ja täielikult litsentseeritud äritegevuse jaoks.

Lisateave

KAUPLUSTE INFOEKRAANID JA VIDEOSEINAD

Too üllatusfaktor oma kliendi ostukogemusse ja reklaami oma pakkumisi, nagu ei kunagi varem. Muudatusi saad teha mõne lihtsa klõpsuga ning saad luua päevase ja hooajalise ajastamise. See on lihtne.

Lisateave

SOTSIAALNE JA MOBIILNE

Hoia kliente pakkumistega kursis ja suurenda müüki asukohapõhise mobiiliturunduse tehnoloogiaga. Saada kohandatud sisu otse nutitelefonidele, kogudes samas väärtuslikke andmeid.

Lisateave

LÕHN

Saad pikendada kliendi külastusaega ja reklaamida erilisi ja hooajalisi kaupu valides rohkema kui 1600 värskendava ja ergutava lõhna hulgast. Meie uuenduslikud lõhnamasinad katavad 45 – 9 300 ruutmeetri suuruseid ruume.

Lisateave

SÕNUMSIDE

Reklaami. Informeeri. Tekita huvi. Kõnejärjekorrast ja kohapealsetest sõnumitest kõneposti ja veebihelini välja, anname su brändile hääle, et saaksid suurendada müüki ning kõik kõned ja külastused maksimaalselt ära kasutada.

Lisateave

HELISÜSTEEMID

Naudi selgeid, kõlavaid helisid ja videosid, tänu meie valdkonna juhtivate AV-partnerite usaldusväärsetele seadmetele. Professionaalselt paigaldatud ja projekteeritud nii, et need sobiks kõigi vajadustega.

Lisateave

JAGATUD KLIENDIKOGEMUSED

Kogu andmeid. Kaasa kliente. Kasvata oma äri.

Pandora Jewelry

Primark

Cabela’s

Võta lahenduste kohta lisateabe saamiseks Moodiga ühendust.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>