MOOD:RESTORAN

TÄIUSTA SÖÖMISELAMUST

Hea visuaaldisain ja muusika täiustab restoranis suurepärast toitu ja teenindust ning tagab meeldiva külastuse. Tänu 100 000+ restorani teenindamisele teab Mood, mida sa vajad. Usaldusväärne teenus. Taskukohasus. See kõik on Moodi menüüs olemas.

MUUSIKA

Vali 160+ koostatud muusikaprogrammi hulgast, mis on loodud ettevõtte jaoks, või loo oma kohandatud heliriba. Täielikult litsentseeritud ning kontrollitud sisu ja laulusõnadega.
Lisateave

VISUAALSED LAHENDUSED

Paranda ruumide atmosfääri ja võlu külalisi Moodi digiekraanilahenduste komplektiga. Videoseintest ja digitaalsetest menüütahvlitest kuni kommertstelevisioonini, Mood pakub lahendusi kõikide visuaalsete vajaduste jaoks.

Lisateave

SOTSIAALNE JA MOBIILNE

Suhtle otse klientidega mobiilsete turunduslahenduste abil, sh Social Mix ja Mood WiFi.

Lisateave

KÕNEJÄRJEKORD

Vähenda katkestatud kõnede arvu, suurenda müüki, halda kõneliiklust ja edasta oma unikaalset brändihäält. Saadaval on mitu paketti, mis on kohandatud vastavalt vajadusele.
Lisateave

AUDIOVISUAALSÜSTEEMID

Naudi selgeid ja klaare helisid tänu soodsatele ja kommertsotstarbelistele seadmetele tipptootjatelt, nende seas ka Klipschilt ja Bose’ilt.

Lisateave

SISETELEVISIOON

Mitme asukoha kaugseire, juurdepääs mobiilirakenduste kaudu, võimalus integreerida oma POS-iga või uuendada/asenda olemasolevaid kaameravõrke.
Lisateave

JUHTUMIANALÜÜSI TULEMUSED

Kogu andmeid. Kaasa kliente. Kasvata oma äri.

Mama Fu’s

Dominic’s Casual Italian

JJ’s Red Hots

Võta lahenduste kohta lisateabe saamiseks Moodiga ühendust.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>