MOOD:KIIRTOIDURESTORAN

PARANDA KOGEMUST SÖÖGIKOHAS. SUURENDA DRIVE THRU KASUTUST

Kiirtoidurestoranide kliendid ootavad sinult rohkem kui kiiresti serveeritud värskeid toiduaineid – nad tahavad järjepidevat, kiiret ja tervitavat kogemust. Teenindades rohkem kui 70 000 kiirtoidurestorani on Moodil kogemused, tänu millele saad sa ületada oma klientide ootusi. Nii saad luua püsivat kliendilojaalsust, mis toob külastajaid sinu juurde alati tagasi.

DRIVE THRU SÜSTEEMID JA HOOLDUS

Kiirenda tehingutele kuluvat aega ja taga süsteemide maksimaalne jõudlus. Uuenduslikud Drive Thru süsteemid 3M ® ja Panasonic ®. Juhtiv Drive Thru teenus ja paindlikud hooldusprogrammid.

Lisateave

MOOD TV KIIRTOIDURESTORANIDELE

Paku oma külalistele meelelahutust ja edenda oma äri samaaegselt – kiirtoidurestoranidele mõelded Mood TV abil. Meie eksklusiivne kommertstelevisioonile suunatud pakkumine ühendab peresõbralikud programmid digiekraanide võimsusega. Ja teeb seda konkurente reklaamimata. See on sama hea nagu omaksid täielikult bränditud, privaatset ja kohalikku televõrku.

Lisateave

MUUSIKA JA SÕNUMISIDE

VVali 160+ hoolikalt koostatud muusikaprogrammi hulgast või loo endale kohandatud esitusloend. Sisu ja laulusõnad on täielikult litsentseeritud ja kontrollitud. Lihtne integreerida kohandatud söögikoha ja sõnumisidega.

Lisateave

DIGITAALSED MENÜÜTAHVLID

Paranda menüüde nähtavust, vähenda tajutavaid ooteaegu ja püsi menüüeeskirjadega kooskõlas. Halda ühe või mitme asukoha sisu lihtsalt ja kõikjalt maailmast. Saadaval on ka päeva-põhine ja hooajaline planeerimine.

Lisateave

WIFI & MOBILE

Täiusta söögikohakogemust tasuta WiFi-ga ja reklaami pakkumisi asukohapõhise mobiiliturunduse tehnoloogia abil. Suuna külaliste jaoks kohandatud sisu otse nende nutitelefonidesse, kogudes samal ajal väärtuslikke andmeid.

Lisateave

AUDIOVISUAALSÜSTEEMID

Naudi puhtaid ja selgeid helisid, mida pakuvad valdkonna juhtivad hinnasõbralikud tootjad nagu Klipsch ja Bose. Kommertsklassi televiisoriekraanid on professionaalselt paigaldatud.

Lisateave

JUHTUMIANALÜÜSI TULEMUSED

Kogu andmeid. Kaasa kliente. Kasvata oma äri.

Mood TV For McDonald’s

Louisiana Fried Chicken

Jersey Mike’s

Võta meiega ühendust kui soovid lisateavet selle kohta, kuidas Mood abil oma kiirtoidurestorani töövõimekust tõsta.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>