MOOD:MAJUTUSTÖÖSTUS

TEKITA SOOV
TULLA TAGASI

Külalised tulevad ja lähevad. Meelita neid üha uuesti ja uuesti tagasi tulema haarava ja multisensoorse kogemuse abil, mida nad kunagi ei unusta. Olenemata sinu stiilist – butiik-lähenemine, pikem külastus või täielik teenindus – õige heli, visuaallahendused ja lõhn saavad töötada koos, et luua sinu brändi ja klientuuri kõnetav meeleolu, mis aitab sulle tagada püsiva kliendilojaalsuse.

MUUSIKA

Seadistage õige muusikatoon algusest peale. Valige käsitsi koostatud programmidest, paindlikest voogesitussuvanditest või looge enda jaoks kohandatud esitusloend, mida teie külalised mujal ei kuule.

Lisateave

VISUAALNE

Mood on teie kõigi visuaalsete vajaduste jaoks mõeldud kõikehõlmav pood, kust saate kõike alustades välistest ekraanidest ja videoseintest kuni lühivormilise tv-ni. Hõlpsasti kasutatav võrguplatvorm võimaldab teil luua isikupärastatud sisu, edastades samas oma brändipildi.

Lisateave

SOTSIAALNE JA MOBIILNE

Võimendage oma tasuta külalistele mõeldud Wi-Fi-t, et suhelda külalistega ja koguda väärtuslikke turundusandmeid Mood Wi-Fi abil.

Lisateave

LÕHN

Äratage ajatuid mälestusi ja looge unustamatu kogemus oma valikuga rohkem kui 1600 ergutava lõhna hulgast. Katke 500 –100 000 ruutjalased ruumid meie uuenduslike lõhnaainetega.

Lisateave

OOTEL SÕNUMISIDE

Osutage helistajatele sama suurt külalislahkust, kui teie kõik külalised saavad. Vastake korduma kippuvatele küsimustele, hallake kõneliiklust ja vähendage takistusvõimalusi, suurendades samas oma võimet teenida oma külaliste vajadusi.

Lisateave

AUDIOVISUAALSED SÜSTEEMID

Integreeritud audiovisuaalsüsteemide professionaalne projekteerimine ja paigaldamine. Täiendage kogemusi taskukohaste ja usaldusväärsete kommertstasandi varustusega selle tööstusharu juhtivatelt tootjatelt, sealhulgas Klipschist ja Bose’ ist.

Lisateave

MOOD JA BOSE

Suurepärane muusika väärib head heli.

Mood’is tunneme uhkust, et saame pakkuda teie ärile õiget muusikat. Sellepärast oleme Bose’iga partnerid. Ülemaailmselt tunnustatud tipptaseme poolest isiklike ja kommertslike helilahenduste valdkonnas, pakub Bose suurepäraseid helisid, kasutades kõige kaugele arenenumaid teadusuuringuid ja uuendusi.

Kvaliteet, mida kliendid kuulevad – ja ootavad.
Uuringud näitavad, et tarbijad tunnustavad kvaliteetset heli ja eelistavad seda. Rääkimata sellest, et tarbijate nõudlus suurepärasele helile on trendikas. Bose võib muuta teie helikogemust ja aidata teil mõista oma investeeringu täielikku väärtust oma kauplusesiseses muusikas ja sõnumisides.

Hind ja tulemuslikkus.

Ettevõtte Bose toodete suurima globaalse turustajana on Mood võimeline pakkuma oma klientidele erakordset väärtust tootesarja Bose Professional toodete näol. Rohkem kui 20 aastat koostööd on moodustanud Mood’ist ja Bose võimsa meeskonna, mis toob kaasa maailmatasemel helijõudluse edastamise.

Saate oma brändipilti täiustada.
Tuntud ütluse põhjal – sa oled oma firma nägu. Bose’i kaubamärk on laialdaselt tunnustatud ja edastab tipptehnoloogilist heli. Investeering Bose’i süsteemi näitab, et te usute, et teie kliendid väärivad kõige paremat.

JUHTUMIANALÜÜSI TULEMUSED

Kogu andmeid. Kaasa kliente. Kasvata oma äri.

The Verve Hotel

Foundry Park Inn

Võta lahenduste kohta lisateabe saamiseks Moodiga ühendust.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>