MOOD:TERVISHOIULAHENDUSED

TERVISLIK ANNUS MUUSIKAT- JA ROHKEMGI VEEL

Mis on kõrgetasemelise patsiendihoolduse alus? Mugav kogemus ja eesmärgipärased tulemused. Moodi tervishoiulahenduste abil saad aidata oma patsientidel tunda end rahuliku ja teretulnuna. Meie komplektlahendused vähendavad üldkulusid ja on suunatud maksimaalse investeeringutasuvuse saavutamisele.

MUUSIKA

Vali rohkem kui 160 professionaalselt kujundatud programmi, taskukohaste voogesituslahenduste ja kohandatud esitusloendite hulgast. Kõik lahendused on 100% reklaamivabad ja täielikult litsentseeritud äritegevuse jaoks.

Lisateave

MOOD TV TERVISHOIU JAOKS

Paku oma praksist reklaamides oma patsientidele meelelahutust ja teadmisi – kõik samalt ekraanilt. Meie hübriidne digiekraani ja televisiooni lahendus laseb sul teha kõike eelnevat koos võimalusega esitada otsesaateid märgistatud ekraanil, mille sisu on kohandattud vastavalt sinu vajadustele.

Lisateave

KÕNEJÄRJEKORD

Kasuta kõnejärjekorra funktsiooni, et vastata korduma kippuvatele küsimustele ja pakkuda eraviisilisi kontaktaegu. Kõnejärjekorra funktsioon aitab sul vähendada katkestatud kõnede arvu ja vastata rohkemate patsientide vajadustele.

Lisateave

LÕHN

On tõestatud, et lõhn vähendab ärevust enam kui 60% meditsiinililisi protseduure ootavatel patsientidel. Rahusta oma patsiente ja personalil lõõgastava lavendli, vanilli, jasmiini või just sinu praksise jaoks kohandatud lõhna abil.

Lisateave

WIFI JA MOBIIL

Lisa patsiendikogemusele väärtust ja aita oma patsientidel aega veeta Mood WiFi abil. Suurenda oma sotsiaalmeedia kohalolekut ja kogu väärtuslikku patsienditeavet sihipärasemate turundusjõupingutuste jaoks.

Lisateave

HELI JA HELI PEITMINE

Naudi selget ja täpset heli igas mahus. Moodi visuaal-ja helilahenduste partnerid pakuvad valdkonnas usaldusväärseid seadmeid, mis on valmistatud kaubanduslikel eesmärkidel kasutamiseks. Kaitse oma patsientide privaatsust vastavalt HIPAA nõuetele (tundliku terviseinfo kaitse) meie heli peitmise lahenduste abil.

Lisateave

JUHTUMIANALÜÜSI TULEMUSED

Kogu andmeid. Kaasa kliente. Kasvata oma äri.

Franciscan Health

Fresh Dental

Atlanta South

Võta lahenduste kohta lisateabe saamiseks Moodiga ühendust.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>