MOOD:FINANTSLAHENDUSED

USALDUSVÄÄRNE INVESTEERING. NÄHTAV KASU

Õigesti valitud visuaallahendused ja helid aitavad tagada erakordse teenindus- ja rahulolutaseme, mis kindlustab et kliendid tulevad sinu juurde tagasi. Mood on usaldusväärne nõuandja, kes teenindab rohkem kui 20 000 finantsteenuse asukohta. Me aitame kõiki, kes tahavad saavutada oma investeeringute pealt maksimaalset tasu.

MUUSIKA

Vali 160+ muusikaprogrammi ja paindlike voogesituslahenduste hulgast või loo oma heliriba. Kõik on täielikult litsentseeritud ja professionaalselt äriotstarbeks kujundatud.

Lisateave

VISUAALLAHENDUSED

Võta igast kliendikülastusest kõik ja vähenda tajutavaid ooteaegu Moodi digiekraanide abil. Intuitiivne sisuhaldusplatvorm lihtsustab sisu loomist ja muutmist vaid nupu klõpsamisega.

Lisateave

MOBIILNE

Teavitag oma kliente ja reklaami finantsteenuseid asukohapõhise mobiiliturundusega. Saada kohandatud sisu otse oma klientide nutitelefonidele, kogudes samal ajal väärtuslikke andmeid.

Lisateave

KÕNEJÄRJEKORD

Moodi kõnejärjekorra funktsiooni abil saad olla oma klientidele toeks ka siis, kui sa kõnedele vastata ei saa. Halda kõneliiklust, vähenda katkestatud kõnede arvu ja edasta reklaami ka siis kui helistajad on liinil.
Lisateave

LÕHN

Tugevda oma kaubamärki ja loo igikestev ühendus oma brändi ja klientide vahele. Vali rohkem kui 1600 ergutava lõhna hulgast.

Lisateave

HELISÜSTEEMID

Täiusta kliendikogemust taskukohase ja usaldusväärse kommertskasutuseks loodud tehnikaga oma tööstusharu juhtidelt, ka Klipschilt ja Bose’ilt. Kaitse oma klientide privaatsust meie heli peitmise lahenduste abil.

Lisateave

Võta lahenduste kohta lisateabe saamiseks Moodiga ühendust.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>