MOOD: DIGITAALSED MENÜÜTAHVLID

KAASA KLIENTE. SUURENDA MÜÜKI.

Sinu menüü on rohkemat kui lihtsalt nimekiri valikutest – sinu brändi visuaalne tutvustus. Moodi digitaalsed menüütahvlid äratavad sinu brändi ellu. Kohandatavad, taskukohased ja lihtne kasutada – Moodi dünaamilise sisuga digitaalsed menüütahvlid annavad sulle maksimaalse investeeringutasuvuse, kontrolli ja paindlikkuse.

MIKS VALIDA MOOD

TÄISTEENUSE PAKKUJA

Riistvara, tarkvara, ekraanid, sisuloome, hooldus ja installeerimine – Mood katab kõik sinu digitaalsete menüütahvlite vajadused.

USALDUSVÄÄRNE DISAIN

Kui asi puudutab menüütahvleid, ei ole töökindluse puudumine valik. Meie vastupidavad platvormid on välja töötatud maksimaalse töökindluse ja jõudluse tagamiseks. Sa saad olla kindel, et ükski ekraan sinu restoranis ei lähe kunagi pimedaks.

KIIRE KLIENDITUGI JA PAIGALDAMINE

Naudi alati telefoni või e-posti teel kättesaadavat tehnilist tuge. Meie kohalike tehnikute teenindusvõrk tagab kiire kohapealse teeninduse..

NÕUSTAV LÄHENEMINE

Anname sulle nõu ekraanipaigutuse ja sisu osas, aitamaks sul võtta oma digitaalsetest menüütahvlitest kõik ja luua parimat võimalikku kliendikogemust.

ROHKEM KUI AINULT MENÜÜTAHVLID

Pakume täielikku valikut soodsatest digiekraanilahendustest, mille hulka kuuluvad reklaammenüüd, Mood TV kiirtoidurestoranidele, satelliittelevisioon ja videoseinad.

PALJU ENAMAT KUI VAID DIGIEKRAAN

Maailma juhtivast Music for Businessi lahendustest audiovisuaalsüsteemide, sõnumiside ja Drive-Thru süsteemide ja halduseni – Moodi abil on kliendikogemuse terviklik elavdamine lihtne. Koondlahenduste abil saad saavutada veelgi rohkem..

digital menu board templates

KUJUNDA NAGU PROFESSIONAAL – MENÜÜTAHVLITE MALLID

Kujunda välkkiirelt nagu professionaalne disainer. Vali meie hiigelsuurest menüütahvlimallide kataloogist või telli meilt endale oma kaubamärgiga mall. See on sinu menüü ja sinu valik!

digital signage, electronic signage, digital sign software

LIHTNE SISUHALDUS

Moodi digiekraanide tarkvarasüsteemid pakuvad sulle kiiret, töökindlat ja hõlpsasti kasutatavat võrgusisu haldusplatvormi. Loo mallide abil oma ekraanidele sisu nagu professionaalne disainer! Muuda ja ajasta sisu ühes kohas või kogu võrgus. Loo suurepäraseid tulemusi toovaid eesmärgistatud kampaaniaid.

USALDUSVÄÄRSED DIGITAALMEEDIA MÄNGIJAD

Kui asi puudutab sinu digitaalseid menüütahvleid, on sisu jätkuvalt kõige olulisem! Kuid sa vajad ikkagi usaldusväärset seadet, et oma sisu ekraanidesse juhtida. Meie uuenduslikud ja omal alal juhtivad digitaalmeedia mängijad on valdkonnas töökindlaimad. Need tagavad selle, et sinu menüütahvlid on alati töös.

DIGITAALSETE MENÜÜTAHVLITE KASUTAJAKOGEMUSED

Kiirenda. Ahvatle. Informeeri.

LA Fried Chicken

Dominic’s Casual itaalia restoran

Stash’s Pizza

Pane digitaalsete menüütahvlite jõud enda heaks tööle! Võta meiega ühendust juba täna.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>