MOOD:TARBEKAUPADE POOD

TOOGE KLIENDID MOODI ABIL TAGASI

Klientide tagasitoomine on lihtne, kui sa vastad nende ootustele ja pakud neile järjepidevat kogemust. Meie taskukohaste ja tõestatud lahenduste abil saad sa juhtida kaupluseliiklust ja luua püsivat kliendilojaalsust korduva ostutegevuse edendamiseks.

Reklaami kõrge kasumimarginaaliga üksusi ja halda kaupluse-sisest liiklust Pumpside sõnumside abil. Oleme loonud kõikehõlmavad programmid spetsiaalselt tarbekaubapoodide rakenduste jaoks.

MUUSIKA

Vali 160+ muusikaprogrammi ja paindlike voogesituslahenduste hulgast või loo oma heliriba. Kõik on täielikult litsentseeritud ja professionaalselt äritegevuseks kujundatud.

Lisateave

DIGIEKRAANID

Haara oma klientide tähelepanu ja lülita oma kaupluste ees sisse digiekraanid ja menüütahvlid. Halda kalorisisalduse nõudeid menüütahvlitel ja tee kiireid muudatusi vaid mõne lihtsa klõpsuga.

Lisateave

SÕNUMISIDE

Suurenda impulssostude tegemist ja too kliendid tagasi poodi. Integreeri taustmuusikaga, et inspireerida ostude tegemist müügikohas.

Lisateave

LÕHN

Suurenda klientide viivitusaega ja reklaami erilisi ja hooajalisi kaupu, valides enam kui 1600 luksusliku ja ergutava lõhna hulgast.

Lisateave

AUDIOVISUAALSÜSTEEMID

Täiusta kliendikogemusi taskukohaste ja usaldusväärsete kommertsklassi tehnoloogiatega Klipschilt, Bose’lt ja teistelt juhtivatetelt AV-partneritelt.

Lisateave

Võta lahenduste kohta lisateabe saamiseks Moodiga ühendust.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>