MOOD:MOOTORSÕIDUKID

KLIENDIKOGEMUS. JUHI SEDA MOODI ABIL.

Suurenda müüki. Hoia kliendilojaalsuse paak alati täis.

Autosid ostes ja remontides on klientidel alati lai valik – nende kogemus on aga see, mis määrab, millesse nad oma raha investeerivad. Moodi visuaal-, heli-, lõhna-, sotsiaalsete ja süsteemilahenduste abil saad kliendikogemuse maksimeerida nii, et kliendid pöörduksid kõikide oma mootorsõidukivajaduste puhul just sinu poole.

MUUSIKA

Muusika sinu esinduses räägib palju sinu brändi kohta. Vali 160+ professionaalselt kujundatud muusikaprogrammi hulgast või loo enda jaoks kohandatud esitusloend. Täielikult litsentseeritud ja äri jaoks kohane.

Lisateave

MOOD TV AUTOLE

Reklaami oma brändi ja lõbusta oma kliente. Loo oma privaatne TV võrk ja too kokku digiekraani ja lühitelevisiooni võim, mis on kõik loodud autotööstust silmas pidades.

Lisateave

SOTSIAALNE JA MOBIILNE

Suurenda bränditeadlikkust ja oma suhtlusvõrgustikku Mood WiFi abil.

Lisateave

SÕNUMISIDE

Mood Messaging salvestab teie brändi hääle ootele jäetud ja kohapealsest sõnumsidest kõneposti ja veebihelini, et saaksite helistajaid liinil hoida ja nende külastusi maksimaalset ära kasutada

Lisateave

LÕHN

Värskenda oma müügisaale, ootealasid ja teeninduskeskust. Loo meeldejäävam kliendikogemus. Meie innovatiivsed lõhnamasinad suudavad katta 46-9290 ruutmeetri suuruseid ruume.

Lisateave

HELISÜSTEEMID

Muuda kogemus täiuslikuks elamuseks taskukohaste ja usaldusväärsete kommertsklassi seadmete abil. Uuenda oma helisüsteeme tehnoloogiatega valdkonna juhtivatelt tootjatetelt nagu näiteks Klipsch ja Bose.

Lisateave

Võta lahenduste kohta lisateabe saamiseks Moodiga ühendust.

Võta meiega ühendust kui soovid saada lisainfot Moodi helilahenduste kohta.

Selle vormi esitamisega nõustud, et Mood Media esindaja võtab sinuga ühendustbr>